175/65R14 82T WinterContact TS870

CONTINENTAL
-10%

175/65R14 82T WinterContact TS870

175/65R14 82T WinterContact TS870

4,581.00 ден

На лагер

4,581.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023283 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

RR

D

Профил

65

WR

B

Дијаметар

R14

Noise

70B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: