175/65R15 84T WINTER TA

TAURUS

175/65R15 84T WINTER TA

175/65R15 84T WINTER TA

3,720.00 ден

На лагер

3,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015307 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: