175/70R14 84T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

175/70R14 84T MP47 Hectorra 3

175/70R14 84T MP47 Hectorra 3

3,315.00 ден

На лагер

3,315.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500357 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: