175/70R14 88T POLARIS 5 XL

BARUM
-10%

175/70R14 88T POLARIS 5 XL

175/70R14 88T POLARIS 5 XL

4,032.00 ден

На лагер

4,032.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502538 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: