185/55 R16 83V TL CROSSCLIMATE 2 MI

MICHELIN

185/55 R16 83V TL CROSSCLIMATE 2 MI

185/55 R16 83V TL CROSSCLIMATE 2 MI

11,170.00 ден

На лагер

11,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501961 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

83

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: