195/45R16 84V EcoContact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

195/45R16 84V EcoContact 6 XL

195/45R16 84V EcoContact 6 XL

7,092.00 ден

На лагер

7,092.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501164 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

EcoConctact 6

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: