195/45R16 84V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

195/45R16 84V QUARTARIS 5 XL FR

195/45R16 84V QUARTARIS 5 XL FR

8,180.00 ден

На лагер

8,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500107 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: