195/50R16 88H MP93 Nordicca XL

MATADOR

195/50R16 88H MP93 Nordicca XL

195/50R16 88H MP93 Nordicca XL

6,670.00 ден

На лагер

6,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503171 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: