195/50R16 88H S954 TL XL

TOYO

195/50R16 88H S954 TL XL

195/50R16 88H S954 TL XL

7,070.00 ден

На лагер

7,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502194 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: