195/50R16 88H WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-5%

195/50R16 88H WINGUARD Sport 2 XL

195/50R16 88H WINGUARD Sport 2 XL

5,377.00 ден

На лагер

5,377.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505105 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: