195/55R16 87V Hectorra 5

MATADOR

195/55R16 87V Hectorra 5

195/55R16 87V Hectorra 5

5,460.00 ден

На лагер

5,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504032 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: