195/60R15 92H GREEN-Max Winter HP

LING LONG

195/60R15 92H GREEN-Max Winter HP

195/60R15 92H GREEN-Max Winter HP

2,950.00 ден

На лагер

2,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504954 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: