195/60R16C 99/97H MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

195/60R16C 99/97H MPS400 VariantAW 2

195/60R16C 99/97H MPS400 VariantAW 2

7,163.00 ден

На лагер

7,163.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500381 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

99/97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: