195/60R16C 99/97H Vanis AllSeason

BARUM

195/60R16C 99/97H Vanis AllSeason

195/60R16C 99/97H Vanis AllSeason

7,880.00 ден

На лагер

7,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500116 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

Vanis AllSeason

Додадовте производ во Вашата кошничка: