195/70R15C 104/102R Vanis AS

BARUM

195/70R15C 104/102R Vanis AS

195/70R15C 104/102R Vanis AS

5,770.00 ден

На лагер

5,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024110 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: