205/50R17 89V PRIMACY 4

MICHELIN
-10%

205/50R17 89V PRIMACY 4

205/50R17 89V PRIMACY 4

7,758.00 ден

На лагер

7,758.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017182 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: