205/55R16 91H ALPIN 6

MICHELIN
-16%

205/55R16 91H ALPIN 6

205/55R16 91H ALPIN 6

6,401.00 ден

На лагер

6,401.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015661 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: