205/55R16 91T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-5%

205/55R16 91T WINGUARD SNOW G 3 WH21

205/55R16 91T WINGUARD SNOW G 3 WH21

4,531.50 ден

На лагер

4,531.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505084 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW G3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: