205/55R16 94H SNOW XL RI

RIKEN
-5%

205/55R16 94H SNOW XL RI

205/55R16 94H SNOW XL RI

3,353.50 ден

На лагер

3,353.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015314 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: