205/55R16 91H W210sc3

PIRELLI
-10%

205/55R16 91H W210sc3

205/55R16 91H W210sc3

5,823.00 ден

На лагер

5,823.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502562 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W210sc3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: