205/55R16 91H WinterContact TS870

CONTINENTAL
-10%

205/55R16 91H WinterContact TS870

205/55R16 91H WinterContact TS870

6,624.00 ден

На лагер

6,624.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023279 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: