205/60R15 91T TS 850

CONTINENTAL

205/60R15 91T TS 850

205/60R15 91T TS 850

6,050.00 ден

На лагер

6,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010768 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: