205/60R15 91H MP93 Nordicca

MATADOR

205/60R15 91H MP93 Nordicca

205/60R15 91H MP93 Nordicca

5,310.00 ден

На лагер

5,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502664 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: