205/60R17 93H SNOW RI

RIKEN

205/60R17 93H SNOW RI

205/60R17 93H SNOW RI

5,400.00 ден

На лагер

5,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 5242 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: