205/65R16C 107/105R CARGO WINTER RI

RIKEN

205/65R16C 107/105R CARGO WINTER RI

205/65R16C 107/105R CARGO WINTER RI

6,540.00 ден

На лагер

6,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013454 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: