205/65R16C 107/105T CRoadian CT8

NEXEN

205/65R16C 107/105T CRoadian CT8

205/65R16C 107/105T CRoadian CT8

6,930.00 ден

На лагер

6,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503738 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: