205/75R16C 110/108R Vanis AS

BARUM

205/75R16C 110/108R Vanis AS

205/75R16C 110/108R Vanis AS

7,870.00 ден

На лагер

7,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024038 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: