215/40R18 89Y BRAVURIS 5 XL FR

BARUM
-10%

215/40R18 89Y BRAVURIS 5 XL FR

215/40R18 89Y BRAVURIS 5 XL FR

6,318.00 ден

На лагер

6,318.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504321 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

89

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: