215/55R16 93H WR Snowproof

NOKIAN

215/55R16 93H WR Snowproof

215/55R16 93H WR Snowproof

8,350.00 ден

На лагер

8,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018253 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: