215/55R16 97H SNOW XL RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

215/55R16 97H SNOW XL RI

215/55R16 97H SNOW XL RI

3,904.00 ден

На лагер

3,904.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015318-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: