215/55R16 97V QUARTARIS 5 XL

BARUM

215/55R16 97V QUARTARIS 5 XL

215/55R16 97V QUARTARIS 5 XL

7,670.00 ден

На лагер

7,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500140 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: