215/55 R16 93V Celsius AS2

TOYO
-10%

215/55 R16 93V Celsius AS2

215/55 R16 93V Celsius AS2

6,174.00 ден

На лагер

6,174.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500739 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: