215/55R16 97V MP62 ALL WEATHER EVO XL

MATADOR
-5%

215/55R16 97V MP62 ALL WEATHER EVO XL

215/55R16 97V MP62 ALL WEATHER EVO XL

6,678.50 ден

На лагер

6,678.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500415 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Додадовте производ во Вашата кошничка: