215/55R16 97V ALL SEASON XL RI

RIKEN

215/55R16 97V ALL SEASON XL RI

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.080 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017537 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

70

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.