215/55R17 94V ALPIN 5 AO

MICHELIN

215/55R17 94V ALPIN 5 AO

215/55R17 94V ALPIN 5 AO

12,940.00 ден

На лагер

12,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502993 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

ALPIN 5 AO

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: