215/55R17 98W QUARTARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

215/55R17 98W QUARTARIS 5 XL FR

215/55R17 98W QUARTARIS 5 XL FR

7,884.00 ден

На лагер

7,884.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500142 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: