215/60R16 99H TS830 P CS XL

CONTINENTAL

215/60R16 99H TS830 P CS XL

215/60R16 99H TS830 P CS XL

10,020.00 ден

На лагер

10,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010648 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: