215/60R16 99V Quartaris 5 XL

BARUM
-10%

215/60R16 99V Quartaris 5 XL

215/60R16 99V Quartaris 5 XL

7,821.00 ден

На лагер

7,821.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024058 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: