215/60R17C 109/107T ContiVanContact 200

CONTINENTAL
-10%

215/60R17C 109/107T ContiVanContact 200

215/60R17C 109/107T ContiVanContact 200

11,763.00 ден

На лагер

11,763.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021167 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17C

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: