215/60R17C 109/107T SnoVanis 3 8PR

BARUM

215/60R17C 109/107T SnoVanis 3 8PR

215/60R17C 109/107T SnoVanis 3 8PR

10,700.00 ден

На лагер

10,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501987 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17C

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

SnoVanis 3

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: