215/65R15C 104/102T CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

215/65R15C 104/102T CARGOSPEEDEVO RI

215/65R15C 104/102T CARGOSPEEDEVO RI

4,887.00 ден

На лагер

4,887.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503979 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: