215/65R16C 109/107T AGILIS CROSSCLIMATE

MICHELIN

215/65R16C 109/107T AGILIS CROSSCLIMATE

215/65R16C 109/107T AGILIS CROSSCLIMATE

13,250.00 ден

На лагер

13,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: