215/65R17 99V PremiumContact 7 FR

CONTINENTAL
-10%

215/65R17 99V PremiumContact 7 FR

215/65R17 99V PremiumContact 7 FR

8,181.00 ден

На лагер

8,181.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504119 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: