215/70R15C 109/107S CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

215/70R15C 109/107S CARGOSPEEDEVO RI

215/70R15C 109/107S CARGOSPEEDEVO RI

4,941.00 ден

На лагер

4,941.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503985 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: