215/70R16 100H SUV WINTER TA

TAURUS

215/70R16 100H SUV WINTER TA

215/70R16 100H SUV WINTER TA

6,830.00 ден

На лагер

6,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015293 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: