225/35R19 88Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL

225/35R19 88Y SportContact 7 XL FR

225/35R19 88Y SportContact 7 XL FR

12,520.00 ден

На лагер

12,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501989 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: