225/35R19 88Y BRAVURIS XL FR

BARUM
-10%

225/35R19 88Y BRAVURIS XL FR

225/35R19 88Y BRAVURIS XL FR

8,424.00 ден

На лагер

8,424.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504070 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

88

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: