225/35R20 90Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-30%

225/35R20 90Y Protoura Sport XL

225/35R20 90Y Protoura Sport XL

4,872.00 ден

На лагер

4,872.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500322 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: