225/40R19 93W PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

225/40R19 93W PILOT ALPIN 5 XL

225/40R19 93W PILOT ALPIN 5 XL

15,237.00 ден

Out of stock

15,237.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503190 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: