225/45R17 94H WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN

225/45R17 94H WINGUARD Sport 2 XL

225/45R17 94H WINGUARD Sport 2 XL

6,180.00 ден

На лагер

6,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502178 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: